Prosinec 2013

Inspirace pro mne

31. prosince 2013 v 9:32 | El |  Povídky do soutěží
Slovo "Inspirace" pro mne znamená něco, co mě motivuje-inspiruje. Nikdy jsem takhle nad tím slovem nepřemýšlela. Budilo ve mě zájem být originální, protože když se inspirujete, vezmete kousek výtvoru jiného člověka. Je to takové slovo jemné, pro slovo zkopírovat :-)
Teda...ani ne ale omlouvá ho to, že je tak hezky vymyšlené, nebo spíš odvozené od cizího slova...
Ale nadruhou stranu. Kdyby nebyla inspirace, nevznilky by třeba funblogy, nebo jiné blogy které jsou inspirované ale klidně i ten můj. Inspirovala mě kamarádka a od té doby píšu Zamyslete se co máte rádi. Spousta věcí je inspirováno jinými a hodně lidí se inspiruje od těch dalších. Třeba by ani nevznikla etiketa, ta je na inspiraci celkem důležitá. A třeba by ani nevznikly slavné obrzay, které byly inspirovány jinými, nebo naopak reálnou postavou. Existuje toho celá spousta, stačí se jen podívat ven.
Pro mě je inspirace, třeba můj další obrázek, nebo další článek. Inspiruji se jinými, zkušenějšími blogy a to hlavně když nemám nápad- není to kopírování ale pouze inspirace. Dá se říci, jiné stvárnění věci ale stále to není kopírování.
To je pro mě inspirace. A co Vy? Co je pro Vás inspirace?

Nejdelší slovo na světě?

23. prosince 2013 v 8:48 | El |  Zajímavosti
Jak jste si mohli všimnou, téma týdne blogu jsou velikáni. Jednoho takového velikána jsem našla a je to nejdelší české slovo anebo ne?
I když se naše slovo zdá být proti švédskému mrzák, podle studií je opravdu v našem slovníku velikán. Tady je malá ochutnávka z naší ale i z jiných zemí...

Nejpopulárnější videa z YouTube 201

18. prosince 2013 v 12:49 | El |  Zajímavosti
Tak jsem hledala a štrachala a našla jsem pro vás ty nejnavštěvovanější vide z YouTube a zkutečnost mě překvapila
No podívejte se sami a posuďte..